5393883588

Son Güncelleme 8 Kasım 2019

Probel Eğitimi

(0 Değerlendirme)
2 öğrenci
Probel Eğitimi

Genel Bakış

PROBEL Eğitimi
Hastaneler en yoğun hizmet veren çalışma alanlarından biridir. Hasta kayıt işlemlerinin problemsiz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi, hemşirelerin, doktorların ve hastaların işlerini kolaylaştırmaktadır. Bu nedenle Onaylı PROBEL eğitimleri hem yeni kariyer olanakları yaratmak hem de hastanelerde bu alanda duyulan ihtiyacı karşılamak için oldukça önemlidir. İzmir’de yayın olarak kullanılan PROBEL programı ile verilen eğitimler, katılımcıların belgeleme ve hasta kayıtları açısından uzmanlık kazanmasını sağlamaktadır.

Probel İşlemlerinin Temelleri

Kursa kapsamında katılımcılara PROBEL programı kullanılarak temel hasta kayıt işlemleri öğretilmektedir. Bireysel olarak bilgisayar üzerinde gerçekleştirilen bu eğitim, katılımcıların hastane otomasyonlarında beceri kazanmasını sağlamaktadır. PROBEL ile hasta kayıt işlemlerine geçmeden önce katılımcılara temel Microsoft Office eğitimleri de verilmektedir. Hastane ortamında Office programları belgelerin hazırlanmasında sıklıkla kullanılmaktadır.
Tıbbi Terimlere Hakim Olun

Hastane ortamında hasta kayıt işlemlerinde çalışan kişiler, tıbbi terimler ve belgelerle iç içe olmaktadır. Eğitim kapsamında hastanelerde yaygın olarak kullanılan terimler de ele alınmaktadır. Arşivleme ve belgeleme standartları katılımcılara sunularak hastane otomasyon sistemlerine uyum sağlamalarına destek olunmaktadır.

Kurumumuz PROBEL eğitimi veren tek yetkili kurumdur. Eğitim sonunda alacağınız sertifikayla, hastanelerde hasta kayıt (probel) alanında kolaylıkla iş imkanları bulabilirsiniz. Kariyerinizde ilerlemek için PROBEL eğitimi benzersiz fırsatlar sunmaktadır. Eğitim hakkında sorularınızın için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

ÖNEMLİ AÇIKLAMA: HBYS adında bir program yoktur, açıklaması (Hastahane Bilgi Yönetim Sistemi’dir.) İzmir için özellikle PROBEL porgramı kullanılmaktadır. PROBEL’in Tüm Türkiye’de Yetkili Eğitim veren kurum RUNWAY KARİYER’dir.

Müfredat

Eğitmen:

User Avatar
(0)
0 Değerlendirme

Değerlendirme

5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
0.0
0 Yıldız

“Probel Eğitimi” Eğitimine ilk değerlendirmeyi yapın.